Diskuze

Zde můžete vkládat své příspěvky, dotazy, zkušenosti nebo pocity ze sezení.

Velké díky

Diskuse » Velké díky

Mirka Nám poslal(a) zprávu dne 12.6.2012 v 15:33 []

Chtěla paní Janě poděkovat, ale hlavně dál doporučit lidem, kteří nemají zatím s kineziologií zkušenost nebo hledají odvahu. Já jsem paní Janu navštívila zhruba před půl rokem. Dneska bych svůj problém asi těžko definovala, protože sama tomu teď nerozumím. Někdy na podzim jsem začala mít občasné deprese, které se stupňovaly až do stádia, kdy jsem chtěla navštívit psychiatra. Byla jsem v maturitním ročníku a ačkoliv jsem měla ve škole vždycky výborné výsledky, nechala jsem se ovládnout stresem z maturity, přestala jsem si absolutně věřit, nedokázala jsem se soustředit, knihu jsem třeba musela přečíst třikrát, abych věděla, co vůbec čtu. Dokonce jsem uvažovala o přerušení školy. Nakonec mě rodiče přivedli ke kineziologii. Jedno sezení problém určitě nevyřešilo, ale rozhodně mě nasměrovalo a naučilo, jak se podobných pocitů zbavovat a postupně je uplně odstranit. Dnes už si vesele užívám prázdnin a dokážu se upřímně ze života radovat. Všem vřele opravdu doporučuju.

Jana Nám poslal(a) zprávu dne 27.6.2012 v 16:38 []

Děkuji za Váš vhled. Nutno říct, že stejně jako když jde člověk do posilovny vystavět své tělo, obvykle si koupí permanentku na více než jeden vstup, protože ví, že jedno cvičení toho moc nezmůže. A toto je stejné, jen s tím rozdílem, že tentokrát trénujete a budujete své emocionální svaly. Sezení Vám pomůže odblokovat stres, který vás doprovází s daným problémem, a vy tak získáte svobodnou volbu co dál. A tu je třeba "utužovat".

Odpovědět na dané téma

*Jméno:
*Kontrolní kód: Opište: fwzd
*Text zprávy:

Počet zobrazení 1960.

Copyright (c) 2007 Vaše jméno - RSS Zdroj - Edit