Diskuze

Zde můžete vkládat své příspěvky, dotazy, zkušenosti nebo pocity ze sezení.

Alergie

Diskuse » Alergie

Jana Nám poslal(a) zprávu dne 4.3.2010 v 12:24 []

Alergii jsem měla už od dětství na trávy. Užívala jsem na potlačení různá antihistaminika, chodila na očkování apod. V rámci odblokování jsem svůj příběh našla v 5-ti letech, kdy jsem strašně nerada chodila do školky. Na jaře jsme byli jako děti na školní zahrádce a já dětem tvořila věnečky z pampelišek. Byla jsem na sebe hrdá, jak mi to jde. Pak ale paní učitelka zavelela oběd, zahodila můj věneček a šlo se jíst. Co se tehdy stalo? Učitelka mi vzala (já jsem si nechala vzít) i tu jedinou radost, co jsem v té školce měla, tu chvilinku, kdy jsem se v tom pro mě odloučeném prostředí cítila krásně a začala jsem plakat. Když se poté rodiče ptali učitelky, jak se mi dařilo ve školce, tak jim řekla, že vůbec nechápe, co se stalo, že jsem při obědě smrkala, oči jsem měla červené... že by alergie? Od té doby jsem mívala vždy na jaře a začátkem léta tytéž projevy... slzení očí, smrkání... stres, že mi právě v tomto okamžiku zase někdo ukradne mé nádherné chvilky souladu a štěstí. Díky pochopení dnes vím, že si můžu jara a léta v klidu užívat, jezdit na kole, chodit v trávě, protože vím, že jsou to mé chvíle a mé i zůstanou. Již nepotřebuji smrkat, kýchat a slzet.

Michal Nám poslal(a) zprávu dne 4.3.2010 v 12:31 []

Můj příběh byl ukryt v dospívání, kdy jsem se dozvěděl, že bych se mohl vyhnout vojně díky alergii. Aniž bych se tímto dál zabýval, skutečně jsem za nějaký čas alergii získal (na trávy, zvířata, prach...). S odstupem času se směju, na vojnu jsem stejně musel a alergii jsem si sebou nesl ještě mnoho let poté až do chvíli, kdy jsem si díky věkové regresi tento příběh připomenul. A je po alergii. Tak snadné to je. Skutečně jsou to pouze emoce, stresy, strachy, které nás mají od podobných situací v budoucnu ochránit, ale díky tomu, že ta část mozku, do které se tyto příběhy zapisují nerozlišuje čas, vlečeme si problémy ještě řadu let dokud nepochopíme.

Odpovědět na dané téma

*Jméno:
*Kontrolní kód: Opište: fwzd
*Text zprávy:

Počet zobrazení 2207.

Copyright (c) 2007 Vaše jméno - RSS Zdroj - Edit