Diskuze

Zde můžete vkládat své příspěvky, dotazy, zkušenosti nebo pocity ze sezení.

Já a kineziologie

Diskuse » Já a kineziologie

Kamil Nám poslal(a) zprávu dne 14.2.2010 v 15:23 []

Dobrý den všem..u Jany jsme byl asi před měsícem a jelikož jsem slíbil podělit se o tuto zkušenost tak s odstupem času píšu..
Upřímně ,nevěděl jsme co mohu čekat,setkání a sezení mě ale přišlo jako příjemná a hlavně cenná zkušenost..myslím že je lepší jít k Janě s jedním hlavním problémem(spíše fyzickým tam se pozná změna nejvíc) aby člověk zjistil v kolika dalších mu to pomohlo..já jich mě více a nevěděl co dřívě řešit,respektive říci konkrétně ten nejakutnější,podotýkám že jsem člověk který žije hodně introvertně ..zjistil(i) že bych potřeboval vyjít více z hlavy "do těla" a snažit se vidět věci objektivněj,umět si říkat o své potřeby..atd.pomohlo mi to ale vím že přede mnou je dlouhá cesta a hodně práce na sobě sama,kinezilogie vám pomůže odstranit to co bolí nejvíce a nasměruje..zbytek je na nás a tak to chápu i když vím že spousta lidí to bere daleko sporadičtěj.."poléčit" co bolí a dále tom nepřemýšlet ale tam byto mělo začít..nový start.Zkoušel jsem už i psychoterapeuta ale za tu hodinu a půl ve Zlíně jsme zjistil daleko víc než za cca.12 hodin s ním..Děkuju a přeju hezký den

Jana Nám poslal(a) zprávu dne 16.2.2010 v 11:45 []

Děkuji za Vaše upřímná slova, věřím, že spoustě dalších lidí pomůžou jít dál. Mějte se hezky a děkuji Vám za Váš příběh.

Odpovědět na dané téma

*Jméno:
*Kontrolní kód: Opište: fwzd
*Text zprávy:

Počet zobrazení 2617.

Copyright (c) 2007 Vaše jméno - RSS Zdroj - Edit