Diskuze

Zde můžete vkládat své příspěvky, dotazy, zkušenosti nebo pocity ze sezení.

Rychlá řeč

Diskuse » Rychlá řeč

Renata Nám poslal(a) zprávu dne 14.10.2009 v 06:21 []

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,jestli by mi pomohla kineziologie při rychlé řeči,kterou dál předávám svým dětem a mám to po matce.Děkuji za odpověd.

Jana Nám poslal(a) zprávu dne 14.10.2009 v 06:24 []

Dobrý den, kineziologie má pro tento problém jednoduché korekční cvičení na jazylce. Stejně tak platí uvědomění si výhod a nevýhod tohoto problému, probrání dřívějších situací, uvolnění bloku atd. Ráda Vám ve své poradně pomůžu.

Lucie Nám poslal(a) zprávu dne 23.10.2010 v 18:28 []

Dobrý den je mi 14 let a mluvím rychle. Můj děda i můj táta mluvily rychle.Když jsem byla malá tak jsem rychle nemluvila ani nejsem ve styku s člověkem ,který mluví rychle. Babička říkala že to mám asi v genech.Docela mi to vadí. Muj táta s řečí zpomalil. Já už nevím co mám dělat. Jan některá slova nebo věty řeknu rychle a ne hnedka po sobě. Prosím poraďte co mám dělat Lucie

monča Nám poslal(a) zprávu dne 4.1.2012 v 22:49 []

já to taky nemám jednoduché s řeči sem už dospělá a mluvím hrozně rychle někdy mi to překáží v práci pomozte chci se toho zbavit!!!!

Jana Nám poslal(a) zprávu dne 27.6.2012 v 16:43 []

Opravdu je nutné se objednat a nechat si emoci a věk příčiny vytestovat ve svalech. Kontaktujte mě prosím na mailu nebo telefonu.

Odpovědět na dané téma

*Jméno:
*Kontrolní kód: Opište: fwzd
*Text zprávy:

Počet zobrazení 7490.

Copyright (c) 2007 Vaše jméno - RSS Zdroj - Edit