Diskuze

Zde můžete vkládat své příspěvky, dotazy, zkušenosti nebo pocity ze sezení.

Diskuse » Já

Pavel Nám poslal(a) zprávu dne 6.8.2009 v 23:46 []

Nebudu se tady rozepisovat, jak jsem přišel na Janu....Ale v podstatě jsem měl dojem, že musím "něco" zkusit, měl jsem pocit, že jsem pořád a neustále v práci a že moje snažení nestojí za nic a je k ničemu...pět let jsem nebyl na dovolené a vlastně jsem ani nebyl schopný popsat pocit, proč nemůžu jet nikam mimo práci, vlastně jsem byl neustále v pohotovosti a hledal si mouchy všude a ve všem...neuměl jsem si říct, že za něco stojím a proto ani mé okolí nevidělo mé snažení a všichni mé pracovní nasazení brali na lehkou váhu...To se samozřejmě podepisovalo každý den i v mém báječném vztahu, vzhledem k tomu, že jsem chodil domů plný negace, stal jsem se otravným a tím pádem si neuvědomoval, jak moc si za svůj příběh můžu sám...Viděl jsem jen to, jak mě pořád někdo otravuje, jak moc pracuju a že to nikam nevede...Díky sezení, a nebo chcete li terapii z Janou, jsem si uvědomil, že na můj věk jsem fakt šikula, co nikdy neposedí, a nefláká se v práci....dnes se ani nedivím partnerovi že se mnou je, protože si myslím, že za to sakra stojím:-), protože umím držet slovo a může se o mě opřít....byl jsem taky na dovolené....a celou ji pěkně prolenošil!!!! Děkuju, cítím že ještě budu chtít přijít, ale když se dneska kouknu do zrcadla, neštve mě odraz v zrcadle jestli mi rozumíte:-)......

Odpovědět na dané téma

*Jméno:
*Kontrolní kód: Opište: fwzd
*Text zprávy:

Počet zobrazení 2260.

Copyright (c) 2007 Vaše jméno - RSS Zdroj - Edit